Nižni tegi endale omaselt küll resultatiivse mängu, ent kaitse ei pidanud absoluutselt - vastastel lasti visata veerandiga keskmiselt suisa 28 punkti!

Siim-Sander Vene seekord Nižni poolel suur skooritegija polnud, kogudes 17 minutiga vaid 5 punkti (2p 1/2, 3p 1/4). Tema kontole kanti ka 3 lauapalli ja 4 korvisöötu. Tomislav Zubcic tõi Nižnile 22 ning Joaquin Colom võitjatele 26 punkti.

Tänases teises Ühisliiga mängus sai valitsev Euroliiga tšempion Moskva CSKA võõrsil 77:90 kaotuse Peterburi Zeniidilt. Nižni järgmine vastane on just Zeniit.

CSKA jätkab siiski liiga liidrina, olles kogunud 14 võitu ja 2 kaotust. Järgnevad Krasnodari Lokomotiiv-Kuban 13 võidu ja 2 kaotuse ning Zeniit 13 võidu ja 3 kaotusega. Unics asub 11 võidu ja 5 kaotusega viiendal, Nižni 5 võidu ja 11 kaotusega üheksandal ja BC Kalev/Cramo 4 võidu ja 12 kaotusega 12. kohal.