Seekordne kaotus ei olnud Himki jaoks katastroof, kuna vastas seisis liiga liider.

Mäng oli alates teisest veerandajast Unicsi käes, neljandal veerandajal jõudis Himki korra viigini, aga pööret ei toimunud. Võitjate resultatiivseim 21 punktiga Jamar Smith, Himkil nagu ikka Aleksei Šved 19 punktiga.

Unicsil on 16st mängust 15 võitu ja liidrikoht, Himkit (9/9) ähvardab tabelis kuuendaks langemine. Nii neil kui Saraatovi Avtodoril (8/8) on võiduprotsendiks 50.

Himki järgmine mäng VTB liigas on pühapäeval, kui võõrustatakse BC Kalev/Cramot. Hooaja esimese omavahelise mängu võitis üllatuslikult Kalev 92:84.

Euroliigas põhiturniiri võidu kindlustanud Moskva CSKA alistas täna VTB liigas punase laterna Krasnojarski Jenissei 108:73.