Kalev püsis kenasti mängus kolm esimest veerandit. Avaperiood kaotati 16:23, poolaeg kõigest 32:35 ja kolmanda veerandi järel oli kaotusseis 52:57. Otsustava neljandiku alguses tegi aga Unics kahe minutiga 8:0 spurdi ja pääses ette 65:52. Kalev jõudis veel Isaiah Briscoe korvide järel seitsme punkti kaugusele, kuid siis tabasid külalised kahel rünnakul järjest kaugviske.

Kalevi resultatiivseim oli teisel poolajal hoogu sattunud Briscoe 25 punktiga, Branko Mirkovic lisas 8 silma ja 5 lauapalli.

Võitjate resultatiivseim oli Jamar Smith 15 punktiga, üldse jõudis Unicsil kahekohalise punktisummani neli meest.

Kaasani tippklubil on nüüd 13 võitu ja üks kaotus, play-offi kohta jahtiv Kalev (4-10) jagab 8.-11. kohta. Juba neljapäeval võõrustab Kalev Nižni-Novgorodi, kes on eestlastest vaid võidu kaugusel.