Eesti meisterklubi kaotas juba avaveerandi 12 punktiga 13:25, kuid võitles endale poolajaks välja enam-vähem soliidse 10-punktilise kaotusseisu. Paraku lasti järgmisel veerandil külalistel taas 10 punkti rohkem visata ning viimane veerand oli 2015/2016 Euroliiga pronksmedalistile vaid vormistamise küsimus.

Branko Mirkovic viskas üleplatsimehena 20 punkti, Janari Jõesaar lisas 11 silma. Kalevi lauas oli tublim Kristjan Kangur 7 palliga. Krasnodari resultatiivseimana lõpetas Brian Qvale 17 punkti peal. Trevor Lacey lisas 14 punkti.

Lokomotiv-Kubani ridadesse kuuluv Frank Elegar meeskonnaga Tallinnasse ei reisinud.

Kõige rohkem juhtis Lokomotiv-Kuban 33 punktiga. Suurim vahespurt oli külalismeeskonnal 12, Kalevil 6-punktiline. Kalev tegi 20 pallikaotust vastaste 10 vastu. Lauavõitluse kaotasid Alar Varraku hoolealused 28:37.

Järgmisel pühapäeval sõidab Kalev/Cramo külla Kaasani Unicsile. Juba teisipäeval võõrustavad kalevlased koduses meistriliigas Pärnu Sadamat (otsepilt Delfi TV-s).