Sinine meeskond alistas tänu Rain Veidemani 37 punktile ja Kullamäe enda täpsele käele (20 punkti) Aivar Kuusmaa ja valge tiimi 159 : 152. Platsil olid koduse liiga parimad pallurid ja publik ei pidanud pettuma: peale kahe meeskonna heitluse toimusid Saku suurhallis ka skills challenge, viskevõistlus ja pealtpanekuvõistlus, mille võitsid vastavalt Sander Viilup, Janari Jõesaar ja Mark Tollefsen.

Vaata videokokkuvõtet:

Tähtede mängule on viimased piletid saadaval Piletilevis.

Kell 18.23 astuvad platsile fännid - just siis toimub poolehoidjate trips-traps-trulli võistlus.

Kell 18.30 tulevad ükshaaval platsile aga juba Alexela KML-i tähed ning suur showõhtu võib alata. Enne esimest veerandaega esinevad ka meeskondade peatreenerite Aivar Kuusmaa ja Gert Kullamäe poolt valitud artistid - ansambel Shanon ja Koit Toome.

Avaveerandi lõppemise järel, orienteeruvalt kell 19.06 saavad kohalolijad oma silmaga näha slackline'i maailmameistri Jaan Roose etteastet, kes teeb peadpööritavaid trikke otse publiku peade kohal.

Roose kangelastegude järel peetakse kümne osaleja vahel maha viskevõistlus. Kõigil osalejatel on aega täpselt üks minut, et viiest erinevast kohast teele saata kokku 25 kaugviset. Strateegiist vürtsi lisab võistlusele moneyball'i reegel - nimelt saavad kõik võistlejad valida ühe koha viiest, kust tehtud visked annavad ühe punkti asemel kaks, lisaks on kaks punkti andev moneyball ka iga viskekoha viimaseks palliks.

Esimese ringi kahe parima vahel peetakse seejärel maha finaal, kus selgub Tähtede mängu parim kaugviskaja.

5. Ron-Arnar Pehka (G4S Noorteliiga)
6. Sten Saaremäel (Rakvere Tarvas/Palmse Metall)
7. Valmo Kriisa (BC Valga-Valka/Maks & Moorits)
8. Sven Kaldre (Rapla Avis)
9. Demonte Harper (BC Kalev/Cramo)
10. Janari Jõesaar (Tartu Ülikool)

Viskevõistluse järel peetakse Tähtede mängu teine veerandaeg ning kohtumise poolajal - orienteeruvalt algusega kell 19.45 - alustatakse õhtu teise suure võistlusega, Skills Challenge'iga, kus selgitatakse välja meistriliiga kõige osavam korvpallur.

Skills Challenge'il osalejatel tuleb läbida väljakule üles seatud rada, mis nõuab atleetidelt lisaks kiirusele ka söödu- ning visketäpsust. Võitjaks osutub see, kes raja läbib ning seejärel kõige kiiremini kaugviske sisse viskab. Sarnaselt viskevõistlusele peetakse ka Skills Challenge'il esimese vooru kahe kiireima vahel superfinaal.

Skills Challenge'i osalejad:

1. Kristjan Kroos (BC Tarvas/Rakvere SK U14)
2. Sander Viilup (TTÜ KK)
5. Carlos Jürgens (G4S Noorteliiga)
6. Siim-Markus Post (Rakvere Tarvas/Palmse Metall)
8. Gregor Ilves (Rapla Avis)
9. Rain Veideman (BC Kalev/Cramo)
10. Mandell Thomas (Tartu Ülikool)

Osavusvõistluse järel peetakse maha Tähtede mängu kolmas veerandaeg, misjärel tuleb publiku ette üks õhtu oodatumaid sündmusi - pealtpanekuvõistlus. Kõigil osalejatel on esimeses voorus võimalus oma oskusi näidata ühe sooritusega, kaks paremat pääsevad seejärel finaalringi, kus saavad teha veel kaks pealtpanekut.

Pealtpanekuvõistluse žüriis on seekord räppar Genka, Tartu Rocki legend Tanel Tein ning Rapla korvpalli suurkuju Andre Pärn.

Pealtpanekuvõistlusel osalejad:

1. Hendrik Eelmäe (BC Tartu/Salva U18)
2. Aleksander Kaaberma (TTÜ KK)
3. Tiit Talumaa (TLÜ/Kalev)
4. Karl-Martin Kask (Pärnu Sadam)
5. Taavi Jurkatamm (G4S Noorteliiga)
6. Tõnis Peil (Rakvere Tarvas/Palmse Metall)
7. Ivars Žvigurs (BC Valga-Valka/Maks & Moorits)
8. Karli Allik (Tallinna Selveri võrkpallur)
9. Mark Tollefsen (BC Kalev/Cramo)

Seejärel peetakse Tähtede mängu neljas veerandaeg, mille lõpu järel pole aga kohtumise võitja veel selgunud - lõppskoor selgitatakse välja peatreenerite vahelisel viskevõistlusel!

Nii Kullamäe kui Kuusmaa peavad oma kossuketsidelt tolmu maha pühkima, sest just nende visketäpsus otsustab lõpuks Tähtede mängu võitja. Mõlemad saavad sarnaselt mängijate viskevõistlusele visata viiest kohast kokku 25 viset, kusjuures kehtib ka eelnevalt tutvustatud moneyball'i reegel. Viskamist alustab nelja veerandaja järel kaotusseisus oleva tiimi peatreener.

Kuusmaa ja Kullamäe visete järel antakse üle võidukarikas ning valitakse ka mängu kõige väärtuslikum mängija, kellele antakse eraldi üle MVP auhind. Ürituse orienteeruvaks lõppajaks on 21.05.