Knicks oli suurema osa mängust domineerivam pool, olles võitnud poolaja 10 punktiga ning viimase veerandaja eel oli nende edu 12 silma. Knicksile sai saatuslikuks viimane veerand, kus visati vaid 11 punkti Wizardsi 24 vastu.

Wizards saavutas võidu alles mängu viimasel sekundil, kui korvi alt pääses viskele vabaks mängitud Thomas Bryant. Ehkki Knicksi mängumees Allonzo Trier blokeeris viske, kuid seda langeva palli ajal, lugesid kohtunikud kaks punkti ära, mis tagas võidu Wizardsile.

Võitjate resultatiivseim oli 26 punktiga Bradley Beal, 20 silma lisas Otto Porter Jr. Knicksi eest viskas Emmanuel Mudiay 25 silma.

Järjekordse kohtumise ilma vigastust raviva LeBron Jamesita mänginud Los Angeles Lakers sai lisaajal 138:128 võidu Oklahoma City Thunderi üle. Normaalaeg lõppes seisul 122:122. Lisaajal oli Lakers juba paremas hoos, visates 16 punkti kodumeeskonna 6 vastu.

Üleplatsimeheks kerkis 32 punkti kogunud Lakersi mängumees Kyle Kuzma, Ivica Zubac panustas võitu 26 punkti ja 12 lauapalliga. Lakersi eest sai kaksikduubli kirja veel Josh Hart, kes viskas 12 punkti ja võttis 10 lauapalli.

Oklahoma City Thunderi resultatiivseim oli 27 silmaga Paul George. Russel Westbrook oli lähedal kolmikduublile, visates 26 punkti, andes 13 resultatiivset söötu ja võttes 9 lauapalli.