Kodus mänginud Warriors tegi vahe sisse kolmanda veerandajaga. Kui poolaja järel oli seis 56:56 viigis, siis viimast 12 minutit alustati juba väljakuperemeeste 93:78 juhtimisel.

Eelmisel hooajal veel Thunderis mänginud Kevin Durant tegi võitjate ridades parima mängu, visates endiste meeskonnakaaslaste vastu 40 punkti. Tegemist oli mehe karjääri 47. üle 40-punktilise esitusega. Stephen Curry toetas võitjaid 24 punktiga, Draymond Green panustas 12 punkti ja 10 lauda.

Thunderi poolel hiilgas hooaja 21. kolmikduubliga Russell Westbrook, kes kogus 27 punkti, 15 lauda ja 13 korvisöötu, kuid tegi ka 10 pallikaotust. Visketabavus oli mehel küllaltki nigel 34,8 % (8/23). Westbrooki karjääris on varem vaid viiel korral juhtunud, et ta kahekohalise arvu pallikaotusi teeb.

7. LeBron James 45

Warriors kirjutas tabelisse kuue kaotuse kõrvale 36. võidu. Kaotust pole tunnistatud viies mängus järjest. Teiste kohtumise järjepanu kaotanud Thunderile oli see 25 võidu kõrvale 19 kaotus.