Sedapuhku oli GSW 106:103 üle Utah Jazzist, Stephen Curry panustas võitu 26 punkti, 6 lauapalli ja 5 korvisööduga. Sealjuures sattus Curry eriti kuuma viskehoogu 4. veerandajal, kui ta viimase 6 minutiga 10 silma kirja sai. Salt Lake Citys paikneva Utah Jazzi koduplatsil esialgu soojendusele talvemütsiga tulnud Curry tabas otsustava kaugviske ka 101:101 viigiseisult, kui mängida veel 51 sekundit jäi.

10 sekundit enne lõppu oli Jazzil võimalus ka mäng enda kasuks kallutada, aga 103:104 kaotusseisult eksis 3-punkti viskel Rodney Hood.

Pärast tänast on Warriorsil kirjas juba 19 võitu, kaotusvalu nad veel tundnud pole. Kui lisada seeriasse ka eelmine hooaeg, ei ole NBA-s keegi Warriori vastu saanud juba 23 mängu. See võiduseeria on liiga ajaloos pikkuselt kolmas.

Rekordit omab hetkel Los Angeles Lakers, kes 1971-72 hooajal teenis järjepanu 33 võitu. Teist kohta hoiab 27 järjestikuse võiduga Miami Heat, kes sai säärase vägiteoga hakkama 2012-13 hooajal.

Individuaalsetest sooritustest väärib veel välja toomist Reggie Jacksoni esitus, kes Detroit Pistonsi särgis täna 31 punkti ja 8 lauapalli kirja sai ning seeläbi oma meeskonna 116:105 võiduni Houston Rocketsi vastu aitas.