Oklahoma City Thunderi parima mängija eemaldamine viis 80:114 kaotuseni Memphis Grizzliesile. Oklahoma hoiab NBA korvpalliliigas 20 võidu ja 13 kaotusega läänekonverentsis kuuendat kohta, Memphis on 21 võidu ja 14 kaotusega seitsmes.

Westbrooki eemaldamine toimus kolmanda veerandaja keskel. Ta oli selleks hetkeks visanud 21 punkti, kuid Oklahoma oli juba suures kaotusseisus (45:61, mis neljandal veerandajal kasvas koguni 37-punktiliseks. Mõlemad tehnilised vead sai Westbrook kohtunikega vaidlemise eest.

Need olid Westbrooki selle hooaja üheksas ja kümnes tehniline viga. "Mind ei kohelda lihtsalt teistega võrdselt," pahandas mängujuht, kelle arvates tal korvini jõudes pidevalt käed küljes on, kuid vastastele vigu ei vilistata.

Memphise parimana viskas Marc Gasol 25 punkti, Zarch Randolph lisas 21 silma. Mõlemad mehed korjasid 8 lauapalli. Thunderil kogusid veel Enes Kanter 19 ja Alex Abrines 10 punkti. Westbrooki arvele kogunes ka viis lauapalli, kuid mitte ühtegi korvisöötu.