Kolmas veerandaeg lõppes veel viigiliselt 72:72, kuid viimast neljandikku alustas Portland 17:5 vahespurdiga. Boston uhas viimasel veerandil 12 korvi esimesest 14-st mööda. 90 sekundit enne lõppu jõudis Boston skoorini 88:92, kuid viimasel minutil jäi kodumeeskond taas kuivale.

LaMarcus Aldridge panustas võitu 20 punkti ja 14 lauapalli, Chris Kaman lisas 16 silma. Celticsi edukaimad olid Jeff Green ja Jared Sullinger 19 punktiga, Avery Bradley ja Rajon Rondo viskasid kumbki 13 punkti, Rondo andis ka 8 korvisöötu ja võttis 6 lauapalli.

Bostonile oli see kuue mängu jooksul juba viies kaotus.

Üks kohtumine viiest läks ka eile lisaajale. Denver Nuggets sai pärast 86:86 lõppenud normaalaega Los Angeles Lakersi üle võõrsil 101:94 võidu.

Wilson Chandler viskas võitjate parimana 19 punkti, Ty Lawson hiilgas 18 punkti ja 16 korvisööduga. Lakersi parim oli Kobe Bryant 27 punktiga.

Lakersile oli see kaheksas järjestikune kaotus Denveri vastu, kes pärast kehva hooaja algust (1 võitu, 6 kaotust) on viimasest kuuest mängust võitnud viis.