Seejuures oli Warriors neljandal veerandajal suuresti tänu Curryle välja tulnud 10-punktilisest kaotusseisust ning seisu 4 minutit enne lõppu viigistanud.

Curry tõusis ka Warriorsi resultatiivseimaks 26 punktiga, millest 18 viskas ta viimasel veerandajal, teenides vastasfännide suust hüüded "MVP! MVP!". Netsi parimad olid 26 punktiga Brook Lopez ja 22 punktiga Deron Williams.

Viiemänguline võiduseeria katkes New Orleans Pelicansil, kes kaotas võõrsil Dallas Mavericksile 93:102. Otsustavaks sai Dallase 16:0 spurt kolmanda veerandi alguses.

Võitjate parimad olid Monta Ellis 20 ja Rajon Rondo 19 punktiga. Viimase nelja aasta pikimat võiduseeriat näidanud Pelicansi resultatiivseim oli Norris Cole 19 silmaga, Eric Gordon lisas 18 ja Tyreke Evans 17 punkti.

Minnesota Timberwolvesi mängujuht Ricky Rubio sai hakkama kolmikduubliga - 18 punkti, 12 lauapalli ja 11 korvisöötu - , kuid ei suutnud oma meeskonda päästa 105:110 kaotusest Los Angeles Clippersile. Võitjate parim oli Chris Paul 26 punkti ja 14 resultatiivse sööduga. Tegemist oli Clippersi seitsmenda võiduga üheksa mängu jooksul.