Celtics hakkas vahet sisse tegema kolmandal veerandajal ja võitis lõpuks üsna kindlalt. Tagasi väljakul olid eelmisel hooajal vigastada saanud ja operatsioonilaual käinud Gordon Hayward ning Kyrie Irving.

Haywardi arvele jäi 24 minutiga 10 punkti ning 4 vaheltlõiget, Irving mängis 29 minutit, viskas 7 punkti ja andis 7 korvisöötu. Bostoni tulemuslikum oli 23 punkti ja 9 lauapalliga Jason Tatum.

Philadelphia poolel oli kohe avamängus lähedal kolmikduublile Ben Simmons, kelle arvele kanti 19 punkti, 15 lauapalli ja 8 korvisöötu. Joel Embiid viskas 23 punkti ja võttis 10 lauapalli.

Mängupäeva teises kohtumises alistas Golden State Warriors 108:100 Oklahoma City Thunderi. Stephen Currylt 32 ja Kevin Durantilt 27 punkti. Kaotajate leeris viskas Paul George 27 ja eelmisel kuul Saksamaa koondisega Tallinnas käinud Dennis Schröder lisas 21 punkti. Russell Westbrook vaatas mängu kõrvalt.