10,8 sekundit enne lõppu määras kohtunik pooleks palli, mille lahtihüppe võitis Bucksi tagamängija Jerryd Bayless. Mehe enda läbimurdelt tehtud vise läks küll mööda, kuid Zaza Pachulia suutis lauapalli lüüa kolmesejoone taha Khris Middletonile, kes otsustava viske enda peale võttis. Ja ta tabas!

Neljandat veerandaega alustas Bucks veel 14-punktilises kaotusseisus, kuid 18:3 vahespurt tõi nad mängu tagasi ning aitas lõpuks võiduni, millega lõpetati kuuemänguline kaotusteseeria ning säilitati idakonverentsis kuues play-off koht. Miami on kohe nende selja taga seitsmes.

Võitjate parimana viskas Ersan Iljasova 19 punkti ja korjas 11 lauapalli. Viimasel veerandil vaid 9 punkti visanud Miami tulemuslikuim oli 21 punktiga Dwayne Wade.