Keeruliselt on käimas Los Angeles Lakersi käsi. Viimasest 11 kohtumisest on saadud vaid kolm võitu. Viimati jäädi võõrsil alla seisuga 113:117 Atlanta Hawksile.

Kogu kohtumine möödus tasavägiselt. Esimene veerandaeg kuulus numbritega 38:32 Hawksile. Poolajaks pääses Lakers juhtima 69:65. Kerge vahe tegi Hawks sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 35:26. Viimasel veerandajal pääses Lakers lähemale, ent eduseisu kodumeeskond enam käest ei andnud ning võttis 117:113 võidu.

Hooaja viienda kolmikduubli sai kirja Lakersi täht LeBron James, kes viskas 28 punkti, võttis 11 lauapalli ja andis 16 resultatiivset söötu. Kyle Kuzma ja Brandon Ingram lisasid 19 punkti. Võitjate suurimad korvikütid olid 22 punktiga Trae Young ja Dewayne Dedmon, Young kogus lisaks 14 resultatiivset söötu.

Läänekonverentsi liider Golden State Warriors alistas kodus 115:108 Utah Jazzi. Üleplatsimehena tõi Warriorsi Kevin Durant 28 punkti, Stephen Curry ja Klay Thompson lisasid vastavalt 24 ja 22 punkti. Jazzi parimaks kerkis 25 punktiga Donovan Mitchell.