Normaalaja lõpus oli võidule lähemal Cavaliers, kuid JR Smithi valeotsus röövis külalismeeskonnalt võimaluse.

Cleveland juhtis avaveerandi järel 30:29, poolajavileks oli seis viigis 56:56 ja otsustavale veerandile mindi juba Warriorsi eduseisus 85:77. Normaalaja lõpus oli aga võidule lähemal Cavaliers, kui George Hill teenis 4,7 sekundit enne sireeni seisul 106:107 kaks vabaviset. Hill tabas esimese, kuid eksis teisel ning kuigi lauapalli sai JR Smith, Cavaliers enam viskeni ei jõudnud. Smith otsustas kohese pealeviske asemel korvi alt välja põrgatada ja nii saigi aeg enne viset otsa.

Lisaajal tõid Warriorsi mehed üheksa esimest punkti ja enam tagasi ei vaadanud.

Hiilgemängu tegi LeBron James, kuid tema 51-st punktist jäi Cavaliersi jaoks väheks. Lisaks hankis ta kaheksa lauapalli ja jagas kaheksa resultatiivset söötu.

Võitjate poolel viskasid Stephen Curry 29, Kevin Durant 26 ja Klay Thompson 24 punkti. Curry tabas viis kaugviset 11-st, kuid Warriors meeskonna peale kokku vaid 13 36-st (36%). Cavaliersi vastav protsent oli veelgi kehvem - 27 (10/37).

Nelja võiduni mängitava seeria teine mäng on pühapäeval taas Oaklandis.