Rockets kaotas neljanda veerandi lõpus James Hardeni, kes vigastas reie tagalihast, kuid oli enne riietusruumi lahkumist visanud 40 punkti ja andnud 11 korvisöötu.

Lisaajal vedas kodumeeskonda Chris Paul, kes viskas just siis 15 punkti oma kogu õhtu saldost 28. Lakersi edukaim oli Julius Randle 29 punkti ja 15 lauapalliga, Josh Hart lisas 26 silma. Sama palju kogus ka Houstoni resultatiivsuselt kolmas mees Trevor Ariza, kelle kaugvise viis Rocketsi kaks ja pool minutit enne teise lisaaja lõppu Rocketsi 140:139 juhtima. Enne seda sooritust ja Tarik Blacki pealtpanekut juhtis Lakers nelja punktiga.

Minut enne lõppu tegi Paul kahest vabaviskest tabloole viigi 142:142. Järgmises olukorras blokeeris Black Kyle Kuzma viske, võites palli tagasi Rocketsile. Pauli mööda läinud viske nabis lauast P.J. Tucker, kes Houstoni 144:142 juhtima viis.

Taaskord üritas Lakersi seisu parandada Kuzma, kuid jälle oli Tuckeri käsi ees. Kolm sekundit enne lõppu saadeti vabaviskejoonele taas Paul, kelle etteaste järel seisis tablool juba 146:142. Ka lõppskoori 148:142 vormistas Paul vabavisetest.

Sellega lõppes Rocketsi viiemänguline kaotusteseeria ning pikenes Lakersi kurb jada, mille jooksul pole võidumaitset tuntud juba kuues mängus järjest.