VIDEO: Kas kohtunikud röövisid NBAs Celticsilt võidu?

 (8)
"Me võitsime selle mängu. See oli kohutav vile"

SPO-BKO-BKN-BOSTON-CELTICS-V-CHICAGO-BULLS
Foto skandaalsest olukorrast: Marcus Smart Jimmy Butlerit kaitsmasFoto: JONATHAN DANIEL, AFP

Korvpalliliigas NBA peeti läinud öösel viimased kks kohtumist enne Tähtede mängu nädalavahetust. Äärmiselt vastuoluliseks kujunes Chicago Bullsi ja Boston Celticsi matši lõpplahendus, kus otsustavaks sai kohtunike poolt viimasel sekundil vilistatud küsitava väärtusega viga.

Bullsi ühepunktilises kaotusseisus läks Jimmy Butler viimase sekundi viskele ning kuigi pall korvi ei kukkunud, vilistati teda kaitsnud Marcus Smarti vastu viga. Butleri kahe tabava vabaviske järel sai lõpuks võidu Bulls, kuid kordused näitasid, et Smart olukorras määrusi ei rikkunud - parimal juhul riivas tema sõrmeots õrnalt Butleri küünarnukki.

"Me võitsime selle mängu," ei hoidnud Celticsi liider Isaiah Thomas ennast mängu järel tagasi. Marcus Smart tegi suurepärase kaitsetöö ning kohtunik tegi kohutava vile. See oli halb."

Ka Smart ise oli tulivihane. "Olen kogu liiga üks parimaid kaitsemängijaid. Mängisin suurepäraselt ka selles olukorras - liikusin jalgadest ning tegin kõike õigesti. Tundub, et mind karistati hea kaitse eest."

Seotud lood:

Kõik tulemused (sulgudes meeskonna võidud-kaotused):

Indiana Pacers (29-28) - Washington Wizards (34-21) 98:111
Chicago Bulls (28-29) - Boston Celtics (37-20) 104:103

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare