Esimene poolaeg kujunes võrdselt ja lõppes viigilisel seisul 51:51. Kolmandal veerandil jätkus mäng samuti võrdselt ja kumbki meeskondadest ei suutnud edu kasvatada, kuni neljandal veerandil Thunder seda veidi tegi. Olenemata sellest võttis Rockets järgi ja Courtney Lee tabas ülitähtsa kolmese, kui mängida jäi kõigest 15,1 sekundit. Lee vise andis Rocketsile 104:103 eduseisu. Kuigi Kevin Durant eksis viimasel viskel,suutis Serge Ibaka korviall ründelaua saada. Üsna üllataval kombel blokeeris aga Patrick Patterson Ibaka viske ja Rockets suutis võtta raske ja olulise võidu.

Kõigest kaheksa mehega mänginud Rocketsi edukaimad olid 21 punktiga ja Chandler Parsons samuti 21 punktiga. Lisaks kogus Parsons seitse lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Oklahoma kasuks viskas Kevin Durant 28 punktija võttis maha 12 lauapalli.

Teine tuline mäng leidis aset Denveris, kus kohalik Nuggets võõrustas Atlanta Hawksi. Samuti Rocketsi ja Thunderi vahelisele mängule kulges ka see mäng tasavägiselt ja jõudis isegi välja lisaajani. Kui normaalaja lõpus jäi mängida 3.9 sekundit, tabas Danilo Gallinari äärmiselt raske keskpositsiooni viske Nene abiga. Selle ajaga suutis Hawksi Kirk Hinrich välja meelitada vea ja seisis vabaviske joonel, kui mängida jäi 1.1 sekundit. Hinrich eksis aga teisel vabaviskel ja seega tuli käiku võtta lisaaeg seisga 105:105. Lisaaja viimastel sekunditel eksis korvialt üsna vabalt positsioonilt Zaza Pachulia. Sellega tagas Nuggets endale magusa võidu.

Denveri edukaim oli Nene, kes kogus 22 punkti, kuus lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Ty Lawson aitas teda 21 punkti, seitsme söödu ja kuue lauapalliga. Ka Al Harrington tegi pingilt sekkudes hea mängu, kui panustas võitu 19 punkti ja kaheksa lauapalli. Hawksi eest tegi hooaja parima mängu Josh Smith, kogudes 33 punkti, 13 lauapalli ja seitse resultatiivset söötu. Teda toetas Joe Johnsons 34 punktiga. Kirk Hinrich lisas 22 punkti.