Võimsa etteaste tegi võitjate heaks 31 punkti visanud Isaiah Thomas, Jae Crowder kogus 17 punkti ja 10 lauapalli.

Bostoni võit jättis täielikult varju Cavaliersi superstaari LeBron Jamesi hooaja seitsmenda kolmikduubli (28 punkti, 13 lauapalli, 10 korvisöötu). Kaotajate ridades tegi debüüdi Dallasest lahti lastud 32-aastane Deron Williams, kes kogus 24 minutiga vaid neli punkti.

Bostoni kolmepunktise eduseisuga alanud põnev viimane veerandaeg oli kuuel korral viigis ning viimase 12 minuti jooksul vahetus eduseis kümnel korral. Mäng otsustati lõplikult ära alles viimase 28,1 sekundi jooksul.

Thomase kolmene viis Bostoni 101:99 juhtima. Järgmisel rünnakul viskas vabalt kohalt kolmese mööda Williams, Boston noppis lauapalli ja Jae Crowder vormistas 4,2 sekundit enne lõppu lõppskoori.

41 võitu ja 18 kaotust teeninud Cleveland jätkab idakonverentsi liidrina, Boston on 39 võidu ja 22 kaotusega teine.