Westbrooki arvele kanti 38 punkti, 13 lauapalli ja 12 korvisöötu. Hooaja kolmikduublite rekord on veel Wilt Chamberlaini käes, kes hooajal 1967/1968 tegi 31 kolmikduublit.

Steven Adams panustas võitu 16 punkti ja 13 lauda, Joffrey Lauvergne tegi hooaja parima esituse 16 punktiga ja Anthony Morrow lisas 15 silma, lõpetades Thunderi kolmemängulise kaotustejada. Grizzliesi edukamad olid Marc Gasol 31 ja Mike Conley 18 punktiga.

NBA-s oli läinud öösel tihe mängudeõhtu. Kokku peeti üheksa kohtumist, millest üks läks ka lisaajale. 48 minutiga ei suutnud võitjat selgitada Houston Rockets ja Chicago Bulls.

James Harden viskas 42 punkti ja korjas 12 lauapalli, aidates Houstoni 121:117 võidule. Ilma staarääremängija Jimmy Butlerita mänginud Bullsi parim oli Michael Carter-Williams 23 punkti, 9 lauapalli ja 6 korvisööduga.

Boston Celtics kirjutas tabelisse kuuenda järjestikuse võidu, alistades kodus 113:107 Los Angeles Lakersi. Isaiah Thomas viskas oma 38-st punktist 17 neljandal veerandajal, Al Horford toetas teda 11 punkti, 8 lauapalli ja 8 sööduga. Viienda kaotuse kuue mängu jooksul saanud Lakersi edukamad olid Lou Williams 21 ja D'Angelo Russell 20 punktiga.

Viienda järjestikuse võidu teenis Indiana Pacers, kes oli võõrsil 106:97 üle Brooklyn Netsist. Paul George ja Jeff Tegue viskasid mõlemad Pacersi eest 25 punkti, kaheksanda järjestikuse kaotuse saanud Brooklyni resultatiivseim oli 23 punktiga Brook Lopez.