Kawhi Leonard kogus võitjate parimana 22 punkti ja 15 lauda, enne kui ta 5.37 enne kolmanda veerandi lõppu vigastusega välja langes. Ta astus James Hardeni jala peale ja nihestas paremat hüppeliigest. Danny Green panustas võitu 16 puntki, millest 7 viskas ta lisaajal. Rocketsit hoidis vee peal James Hardeni kolmikduubel 33 punkti, 10 lauapalli ja 10 korvisööduga.

101:101 lõppenud normaalaja järel tabas mõlemat meeskonda korvipõud. Lisaaja skoor avati alles 2 minutit enne lõppu, kui Rockets Patrick Beverly kolmesest 104:101 ette läks. Spursi tõi tagasi mängu kaugviske ja kolmepunktirünnaku realiseerinud Green, viies kodumeeskonna 30,1 sekundit enne lõppu 109:107 juhtima. Rocketsil ei jäänud muud üle kui viga teha ning Green vormistas vabaviskest lõppskoori. Hardeni lõpusekundil teele lastud kolmese blokeeris Manu Ginobili.

Seeria kuues mäng peetakse neljapäeval Houstonis.