See oli Warriorsile juba 42. koduvõit järjest, millega lähenetakse jõudsalt Chicago Bullsi 1995-1996 aasta rekordile 44. Sel hooajal on võidetud järjest 24 kodumängu.

Stephen Curry säras võitjate parimana 35 punkti ja 6 lauapalliga, Andrew Bogut lisas 13 punkti ja 11 lauapalli, 3 vaheltkõiget ja oma hooaja parimad 6 kuus blokeeringut, kolm neist viimasel veerandajal.

"Bogut oli fenomenaalne," ütles Warriorsi treener Steve Kerr, kes kurtis mängu järel kehva enesetunde üle, kuid lubas meeskonnaga järgmisele mängule Arizonasse kaasa lennata. 1. oktoobrist 25. jaanuarini oli ta meeskonnast eemal, kuna käis kahel seljaoperatsioonil.

Warriorsi teed võidule sillutasid neljanda veerandaja alguse kaks järjestikust kolmepunktiviset. Kolmas veerandaeg oli lõppenud viigiliselt 93:93.

James Harden, kes avaveerandil täiesti kuivale jäi, kogus mängu lõpuks 37 punkti, 5 korvisöötu ja 5 lauapalli. Houstonile oli see kaheksas järjestikune kaotus Golden State'i vastu.

Poolajal anti Warriorsi meestele Curryle, Draymond Greenile ja Klay Thompsonile pidulikult üle nende punased läänekonverentsi Tähtede mängu särgid. Tähtede mäng peetakse sel pühapäeval Torontos.