Märkimisväärne on, et koguni 16 silma viskas 20-aastane mängumees juba esimese veerandajaga. Carmelo Anthony, kes viskas esimese 12 minutiga 12 punkti, sai enda nimele lõpuks 17 silma. Veelgi suurtemate numbrite püüdmist takistas fakt, et Anthony vigastas kolmanda veerandaja algul enda hüppeliigest, Porzingist hakkasid kummitama aga isiklikud vead.

Arron Afflalo toetas neid 24 punktiga. Bostoni parimana viskas koguni 34 punkti Isaiah Thomas, Jae Crowderi nimele jäi 21 punkti ja 8 lauapalli. Pärast tänast on Knicksi võitude-kaotuste saldo 20-20 peal, Celtics jätkab 18 võidu ja 18 kaotusega.

Teistest tänastest kohtumistest väärib ära mainimist Cleveland Cavaliersi lisaajal võetud 110:107 võit Dallas Mavericski üle. Cavsi juhtis 8. järjestikuse võiduni nende juhtivmängija LeBron James, kes lõpuks 27 punkti viskas ja 10 lauapalli maha võttis. Kaksikduubliga sai 15 silma ja 11 lauapalli juures maha ka Kevin Love, Kyrie Irving viskas 22 punkti ja andis 9 korvisöötu.

Dallase resultatiivseimana viskas 25 punkti Chandler Parsons, Dirk Nowitzki sai kirja 17 punkti ja 11 lauapalli. Märkimist väärivad veel Zaza Pachulia (14 punkti, 12 lauapalli) ja Deron Williamsi (16 silma; 10 korvisöötu) kaksikduublid.