Õhtu esimeses kohtumises sai väga magusa võidu Magic, kes alistas Detroit Pistonsi 109:107. Lõpusireeni kõlades oli sealjuures veel seis viigiline, kuid hetk hiljem sahises läbi rõnga Evan Fournieri õigel ajal teele saadetud vise, mis Orlando meestele võidu tõi.

Viimase aja ühe vägevama statistika kogus kokku Timberwolvesi tsenter Karl-Anthony Towns, kes vedas oma meeskonna Miami Heati vastu võidule, saades ise kirja 34 punkti, 18 lauapalli, 7 korvisöötu, 3 vaheltlõiget ja 6 kulpi. Sealjuures pole hooajast 1973/74 (kui vaheltlõikeid ja blokke lugema hakati) mitte keegi varem suutnud säärast mängu kokku panna.

Kõva lahingu pidasid maha Mavericks ja Oklahoma City Thunder, kuid võidukaks osutusid lõpuks siiski Mavericks koos oma liidri Luka Donciciga - Thunderi mängujuht Russell Westbrook ei suutnud tabada viimase sekundi kolmest ning Mavs sai 105:103 võidu. 19-aastase sloveeni arvele jäi 25 punkti ja 7 korvisöötu, Thunderi liider Paul George vastas 36 punktiga. Russell Westbrook ei suutnud sealjuures esimest korda viimase viie aasta jooksul mitte üheski statistilises kategoorias kümmet täis saada - tema arvele jäi 9 punkti (visked väljakult vaid 4/22!), 9 lauapalli, 8 korvisöötu ja 6 vaheltlõiget.

Korraliku avalduse tegi Portland Trail Blazers, kes kolkis kodus Philadelphia 76ersit koguni 129:95. CJ McCollum kogus kolme veerandajaa võitjate kasuks 35 punkti.

Õhtu viimases mängus sai napi võidu Los Angeles Lakers, kes tuli võõrsil viimase nelja minutiga Sacramento Kingsi vastu välja seitsmepunktilisest kaotusseisust ning sai hoopis ise seitsmepunktilise võidu. Endiselt ilma kerget kubemevigastust raviva LeBron Jamesita palliva Lakersi resultatiivseim oli 26 silmaga Kentavious Caldwell-Pope, Kingsi ridades kogus sama punktisumma De'Aaron Fox.