Klay Thompson viskas võitjate parimana 23 punkti, Curry lisas 12 punkti ja 10 korvisöötu. Draymond Green kogus 17 punkti, 7 lauapalli ja 5 söötu. Jazzi edukamad olid pingilt sekkunud Trey Burke 18 ja Rudy Gobert 15 punktiga.

Curry oli lähedal oma esimesele punktivaesele avapoolajale alates 2012. aastast, kuid 3.12 enne poolaega sai ta sisse esimese kolmese. Poolaja lõpus rabas ta publikut lõpusekundi keskjooneviskega, mis tegi tabloole Warriorsi edunumbriteks 52:41.

Kolmanda veerandaja lõpus vilistati Curryle tehniline viga - mullune MVP arvas, et oli Joe Inglesile pannud kulbi, kuid kohtunik arvas teisiti.

Curry on sel hooajal tabanud 304 kolmest. Esmaspäeval mängus Orlando vastu sai temast esimene mängija NBA ajaloos 300 kaugviskega ühel hooajal. Koos Thompsoniga on nad visanud kaks hooaega järjest 500 kolmest.

Utah'le oli see 10. kaotus Warriorsile 11 mängu jooksul. Golden State'i koduareenil on Utah kaotanud järjest kuus kohtumist.