Curry vahetati pingile, kui teist veerandaega oli veel mängida 2.15. Tiimi teatel sai Curry hoobi vasakusse jalga. Kokku mängis ta 14 minutit, mille jooksul viskas 5 punkti.

Ajakirjanikele ütles Curry enne mängu, et ta säär on enam-vähem paranenud, kuid endiselt paistes ja pisut valulik.

Denveri kangelaseks osutus normaalaja lõpusekunditel Will Barton, kes tõi ainuisikuliselt meeskonna välja neljapunktilisest kaotusseisust ning viigistas sekund enne lõpukella 102:102. Lisaajal nähti veel 15,6 sekundit enne lõppu 108:108 viigiseisu, kuni Klay Thompson palli korvi viskas ja 6,9 sekundit enne lõppu ka vabaviske tabas. Barton üritas koos lõpukellaga tabada veel kolmest, kuid edutult.

Võitjate ridades tegi kolmikduubli Draymond Green, kes kogus 29 punkti, 17 lauapalli ja 14 korvisöötu. Thompson lisas 26 punkti ja 7 lauapalli. Denveri parimad olid Danilo Gallinari 24, Barton 21 ja Jameer Nelson 20 punktiga.

Golden State'ile oli see 2 kaotuse kõrvale 31. võit, Denverile 12 võidu kõrvale 22. kaotus.