Warriors otsustas mängu sisuliselt ära teise veerandajaga - Stephen Curry viskas siis juba üksipäini 26 punkti ning aitas Golden State'i vaheajaks 21 punktiga juhtima. Võimas kolmas veerand viis mängu juba täielikult Bullsi käeulatusest välja.

Teisel poolajal vaid kaks punkti visanud Curry oli sellest hoolimata 33 punktiga Warriorsi resultatiivseim, Klay Thompson lisas 29 punkti. Tasub märkimist, et Kevin Durant ja Draymond Green pisivigastuste tõttu platsil ei käinud.

Bullsi poolt oli parim 21 silma kogunud Jerian Grant, soomlane Lauri Markkanen tabas 16 viskest vaid neli ning kogus 14 punkti kõrvale kuus lauapalli.

Vägeva esituse pakkus ka LeBron James, kelle võimas kolmikduubel - 27 punkti, 16 lauapalli, 13 korvisöötu - aitas Cleveland Cavaliersi 100:99 võiduni Charlotte Hornetsi üle. Triple-double'iga sai hakkama ka Russell Westbrook, kes pidi aga erinevalt Jamesist kaotust tunnnistama: tema viimaste sekundite vise ei tabanud ning Oklahoma City Thunder pidi tunnistama Detroit Pistonsi paremust.

Võidurajale naasis Boston Celtics, kes alistas Kyrie Irvingu 30 silma toel Orlando Magicu.