Teist mängu järjest kogus 40 punkti DeMar De Rozan, kes tabas väljakult 25-st viskest 14 ja vabaviskejoonelt 13-st 12. Teisipäeval viskas ta Chicago vastu 42 silma. Normann Powell panustas võitu 14 ja Delon Wright 13 punkti.

Esimest korda pääses Toronto juhtima kolmanda veerandaja keskel. Esimese veerandi kaotasid nad 23:33, teise võitsid 22:14, ülejäänud kaks 30:21 ja 26:16.

Miami parimaks kerkis Hassan Whiteside, kes teisipäeval vigastas võidumängus Phoenixi vastu kätt ja vajas 13 õmblust. Tsentri arvele kanti 16 punkti ja 14 lauda. Rodney McGruder ja Goran Dragic viskasid kumbki 13 punkti.

San Antonio Spurs kohtus oma võimaliku play-off'i esimese ringi vastase Memphis Grizzliesiga ja saavutas koduväljakul 97:90 võidu. LaMarcus Aldridge viskas võitjate parimana 23 punkti, Kawhi Leonard lisas 19 silma. Memphise edukaim oli Mike Conley 22 punkti ja 6 korvisööduga.

Dallas Mavericks alistas põneva lõpuga kohtumises Los Angeles Clippersi 97:95. Mängus, kus eduseis vaheldus 11 korral, tõusis päevakangelaseks Harrison Barnes, visates 1.06 enne lõppu Dallase 96:95 juhtima ja röövides 3,9 sekundit enne lõppu Blake Griffinilt palli. Wesley Matthews vormistas vabaviskest lõppskoori, kui kellatabloo näitas vaid 0,9 sekundit. J.J. Redick võinuks veel kolmesest Clippersile võidu tuua, aga eksis.

Dallase parimana viskas Seth Curry 23 punkti, Griffin oli Clippersi resultatiivseim 21 punktiga.

Teistes mängudes oli Brooklyn Nets kodus 126:98 parem Phoenix Sunsist ja Portland Trail Blazers alistas kodus 110:95 New York Knicksi.