Peale jäi koduväljakul mänginud Cavaliers 132:129, mis sest, et esimesel poolajal lubas Cavaliers vastastel visata koguni 79 punkti. Sellisest seisust on võidetud harva, viimati 1990. aastal.

Kodumeeskonna vedas võidule, kes muu kui LeBron James, kes viskas 35 punkti ja andis 17 korvisöötu, sealjuures tegemata ühtegi pallikaotust. Seegi on erakordne kombinatsioon, milleni viimasel kümnendil küündinud lisaks Jamesile veel vaid Chris Paul ja Rajon Rondo.

Kevin Love tegi võitjate poolel samuti kaksikduubli, 23 punkti ja 12 lauapalliga. George Hill lisas 22 punkti.

Raptorsit vedas rünnakutel tagamängijate tandem Kyle Lowry / DeMar DeRozan, kes viskasid vastavalt 24 ja 21 punkti. Poolaja võitis Raptors skooriga 79:64.