Rockets alistas läinud öösel oma koduväljakul Utah Jazzi 112:102 ja võitis seeria mängudega 4:1.

Kaheksa kaugviset tabanud (10-st) Paul kogus lisaks 41 punktile 10 resultatiivset söötu ja seitse lauapalli. Tegemist on 33-aastase mängumehe play-offi karjääri kõrgeima punktisaagiga. Seejuures koguni 20 punkti viskas ta neljandal ehk otsustaval veerandajal. James Harden sai mängust korvi vaid seitse viset 22-st (sh kolmesed 1/7) ning piirdus enda kohta tagasihoidliku 18 punktiga.

21-aastane rookie Donovan Mitchell tõi Jazzile 24 punkti, kuid pidi seitse minutit enne lõppu jalavigastuse tõttu platsilt lahkuma.

Kolmeaastase vaheaja järel konverentsi finaali jõudnud Rockets saab nüüd mõne päeva puhata ning siis algab finaalseeria, kus nende vastaseks on Golden State Warriors. Tiitlikaitsjad alistasid täna öösel New Orleans Pelicansi 113:104 ja võitsid seeria samuti 4:1. Stephen Curry tõi 28 punkti, Draymond Green panustas võitu 19 silma ja 14 lauapalli.