Raptors juhtis kodumängu Cavaliersi vastu kuni lisaaja esimese korvini, võites avaveerandi 33:19 ning poolaja 60:57. Viimasele veerandile mindi vastu Toronto 87:82 juhtimisel. Lisaajale viis mängu LeBron Jamesi pöördega keskpositsioonivise 30,9 sekundit enne normaalaja lõppu.

Lisaaeg algas Kyle Korveri kaugviskega ning kulges algusest lõpuni Cavaliersi napil juhtimisel. Korraks pääseti ka kuue silmaga ette, kuid Kyle Lowry 2+1 rünnak 57,9 sekundit enne lõppu vähendas vahe minimaalseks.

Torontol oli võimalik mäng enda kasuks pöörata Fred VanVleeti kolmesest 3,4 sekundit enne lõppu, kui see enam ei tabanud.

James kogus üleplatsimehena 26 punkti, 11 lauapalli ja 13 korvisöötu, J.R. Smith lisas 20, Kyle Korver 19 punkti. Toronto parimad olid Jonas Valanciunas 21 punkti ja 21 lauapalliga, DeMar DeRozan viskas 22 punkti, Lowry arvele kanti 18 puntki ja 10 korvisöötu.

Golden State Warriors läks läänekonverentsi poolfinaalseeriat New Orleans Pelicansi vastu juba 2:0 juhtima, võttes kodus 121:116 (27:29, 31:26, 30:31, 33:30) võidu.

Vigastuspausilt naasnud Stephen Curry viskas 28 punkti, Kevin Durant 29 ja Draymond Green 20 silma. Pelicansi parim oli Anthony Davis 25 punkti ja 15 lauapalliga, Jrue Holiday lisas 24 punkti ning Rajon Rondo 22 punkti ja 12 korvisöötu.

Kolmanda veerandaja keskpaigast kuni lõpuni juhtinud Warriorsi suurim edu oli viimasel veerandil 13 punkti. 7:0 vahespurdiga jõudis Pelicans 35,9 sekundit enne lõppu kuue punkti kaugusele, kuid Greeni vabavisked suurendasid kodumeeskonna edu taas kaheksale silmale. Lõppskoor pandi tabloole E'Twaun Moore'i kolmesest 7 sekundit enne lõppu, kui Pelicansi lootused olid juba kustunud.