44-punktine kaotus tähistab Celticsi kõigi aegade suurimat allajäämist profiliiga play-offis. Poolajaks olid Bostoni kaotusnumbrid lausa 31:72, mis on ühtlasi NBA väljalangemismängude rekordiks.

LeBron James viskas eile hilisõhtul tiitikaitsjate eest 30 punkti, neist 22 juba avapoolajal. Lisaks jagas ta seitse resultatiivset söötu, võttis neli lauapalli, tegi neli vaheltlõiget ja pani kolm kulpi. Kevin Love lisas võitjate kontosse 21 punkti ja 12 lauda, Kyrie Irving viskas 23 silma.

Koguni 21 pallikaotust teinud ja kohutavat visketabavust näidanud Celticsi tulemuslikum oli Jaylen Brown 19 punktiga. Isaiah Thomas viskas 17 minutiga vaid kaks silma, vigastas avapoolajal jalga ja teisel mängupoolel enam väljakul ei käinud.

Cavaliers pikendas oma play-offi võiduseeria juba 13-mänguliseks, millega jõuti ühtlasi NBA rekordi kordamiseni.

Seeria kolmas ja neljas mäng on juba Clevelandis.