Pühapäeval vallandatud Tyronn Lue asemel ajutiseks peatreeneriks nimetatud Larry Drew tegi võiduka debüüdi ja suutis vältida Cavaliersi negatiivse rekordi kordamist. Tänase kaotuse korral oleks Cleveland saanud tabelisse juba seitsmenda järjestikuse kaotuse ja korranud hooajast 1995/96 pärinevat klubi negatiivset rekordit.

Cavaliers tabas Hawksi vastu oma hooaja kõrgeimad 13 kaugviset ja tõi teisel poolajal koguni 78 punkti. Võitjate poolel jõudis kahekohalise punktisummani seitse meest, neist resultatiivseim oli Rodney Hood 26 punktiga. Cedi Osman ja 17 minutit mänginud George Hill lisasid võrdselt 20 punkti. Hawksi parim oli rookie Trae Young 24 punkti ja seitsme resultatiivse sööduga.

Houston Rockets kaotas kodusaalis kindlalt 85:104 Portland Trail Blazersile ja sai ühe võidu kõrvale juba viienda kaotuse. Jalavigastust raviva James Hardenita mänginud Rocketsi parim oli Chris Paul 17 punktiga, Trail Blazersile tõid Damian Lillard ja Jusuf Nurkic võrdselt 22 punkti.

Orlando Magic kaotas Sacramento Kingsile 99:107. Ekskalevlane Isaiah Briscoe seekord Magicu eest mänguaega ei teeninud.