Peale tasavägist avaveerandit, mis lõppes seisul 34:31, võitis Boston kõik perioodid kindlalt. Rajon Rondo ja Jeff Green olid Bostoni parimad 17 punktiga. Ioannis Bourousis tõi Armanile 15 punkti ja 14 lauapalli.

Miami poolel käisid platsil Lebron James ning Chris Bosh. Avaveerand võideti 26:19, kuid seejärel oli Atlanta parem. Võitjatele tõi Josh Smith 21 punkti. Lou Williams lisas 18. Miami parim oli Bosh 22 punktiga, James lisas 10 punkti, 6 lauapalli ja 6 söötu.

Hooaja esimese kohtumise pidas ka uuenenud Los Angeles Lakers, kes pidi tunnistama Golden State Warriorsi 83:110 paremust. Alla 20 minuti platsil viibinud Kobe Bryant ja Steve Nash tõid vastavalt 10 ja 5 punkti. Seljavigastusest taastuv Dwight Howard platsil ei käinud. Warriorsile tõi David Lee 19 punkti ja 7 lauapalli.

Charlotte Bobcats alistas Washington Wizardsi 100:88. Gerald Henderson tõi võitjatele 19 punkti, drafti kolmas valik Bradley Beal kaotajatele 18.

Esimese lahingu pidas ka drafti esimene valik Anhtony Davis, kes New Orleans Hornetsi 85:80 võidumängus Orlando Magicu vastu 8 punkti, 8 lauapalli ja 2 blokki tõi.