Otsustava lõpusekundikolmese tabas Blake Griffin, kes viskas kokku 25 punkti (16 neist viimasel veerandajal). Viimase kahe minuti jooksul vahetus eduseis tervelt kuuel korral.

DeAndre Jordan hiilgas võitjate poolel 18 punkti ja 7 lauapalliga, Danilo Gallinari ja lõpu eel näpu välja väänanud Austin Rivers kogusid kumbki 16 silma. Clippers (4-0) on üks kahest meeskonnast, kes sel hooajal veel kaotusekibedust pole pidanud tunnistama. Neli võitu on kirjas ka San Antonio Spursil.

Portlandi edukamad olid Damian Lillard 25 ja C.J. McCollum 23 punktiga. Viimane tabas viis sekundit enne lõppu vaid ühe vabaviske kahest ning luhtas võimaluse viia Blazers kolme punktiga juhtima. Portland on hooaega alustanud kolme võidu ja kahe kaotusega.