Sel hooajal korduvalt NBA ajaloo üheks halvimaks tiimiks tituleeritav 76ers teenis seeläbi juba enda hooaja 21. kaotuse. Kuigi detsembri alguses suudeti alistada ka teine raskustes virelev tiim Los Angeles Lakers, siis on nende võitude-kaotuste suhe ikkagi trööstitu 1-21.

Philadelphia tiimi mured ei ole saladus enam kellelegi ja seetõttu toodi tiimi juurde äsja Ameerika ärimees Jerry Colangelo, kes hakkab nõustama klubi juhatust. Samuti asub ta ametisse 76ersi korvpallialase tegevuse esimehena. Eelnevalt ametnikuna ka Phoenix Sunsi ja USA korvpallikoondise juures töötanud Colangelo esimene kogemus platsi kõrvalt osutus aga ülimalt kurvaks - nagu näha, siis võeti vastu tervelt 51-punktine kaotus. Spurs teenis oma ajaloo suurima võidu hoolimata faktist, et täna said puhkust Tim Duncan ja Manu Ginobili, lisaks jäi haigusega eemale Kawhi Leonard.

Teistest mängudest väärib ära mainimist ka New York Knicksi ja Dallas Mavericksi lahing, kus Knicksi lätlasest imelaps Kristaps Porzingis viimase veerandaja 12 punktiga New Yorki tiimi veel suurest kaotusseisust tagasi mängu tõi. Imelisele comebackile suutis vastata aga legendaarne Dirk Nowitzki, kes Mavericksi siiski lõpuks 97:104 võiduni aitas. Lõpuks jäi sakslase arvele 25 punkti, kuu rookie tiitli teeninud Porzingis sai üleplatsimehena kirja aga 28 silma.

Põnevust jagus ja Chicago Bullsi ja Phoenix Sunsi mängu, kus 20 punkti visanud Mirza Teletovic seisult 101:101 lauapalli hankis ja efektse viskega koos lõpusireeniga palli korvi viskas. 103:101 võiduga vormistati ära Sunsi vapustav tagasitulek, misläbi viimase veerandajaga 16-punktiline kaotusseis tagasi tehti.