Spurs võttis lisaaja alguses kohe juhtohjad enda kätte ning vormistas võidu 46 sekundit enne lõppu Danny Greeni kaugviskega ja Patty Millsi nelja vabaviskega.

Tim Duncan viskas Spursi parimana 28 punkti ja korjas 11 lauapalli, Kawhi Leonard lisas 21 punkti ja 9 lauda. Clippersil tegi Blake Griffin kolmikduubli 29 punkti, 12 lauapalli ja 11 korvisööduga.

Memphis Grizzlies haaras Portland Trail Blazersi vastu seerias 2:0 edu, alistades nad teises mängus 97:82. Avamängu 14 punktiga kaotanud Trail Blazers ei pääsenud viimasel veerandil lähemale kui üheksa punkti.

Mike Conley panustas võitu 18 punkti ja 6 korvisöötu, Courtney Lee lisas 18 punkti ja tegi kolm vaheltkõiget. Trail Blazersi parim oli LaMarcus Aldridge 24 punkti ja 14 lauapalliga, Damian Lillard lisas 18 silma. Meeskonna peale kokku andis Portland aga vaid 11 resultatiivset söötu ja tegi 14 pallikaotust.

Atlanta Hawks juhib oma seeriat Brooklyn Netsi vastu samuti 2:0, olles teises mängus saanud 96:91 võidu. Nets suutis kaks minutit enne lõppu vahe vaid ühele punktile vähendada (89:90), kuid järgmist käiku siiski sisse ei lülitanud ning lasi Atlantal taas võita.

Hawksi parimana viskas Paul Millsap 19 punkti. Netsi edukaimad olid Jarret Jack 23 ja Brook Lopez 20 punktiga.