Spurs alistas Grizzliesi viimases mängus 116:95. Võitjate suurim eduseis mängu jooksul oli 25 punkti, Memphisel kõigest 3.

Spursi resultatiivseim oli 21 punktiga Kawhi Leonard, LaMarcus Aldridge lisas 15 silma ja korjas 10 lauapalli, Tony Parker kogus 16 punkti, David West 11. Grizzliesil viskasid Lance Stephenson pingilt 26, Zach Randolph ja Matt Barnes mõlemad 15 ja Vince Carter 14 punkti.

Spursile oli see ajaloos üheksandat korda play-off seeria 4:0 lõpetada, Grizzlies on nende "teerulli" tunda saanud kolmel korral. Viimati juhtus see 2013. aasta läänekonverentsi finaalis, enne seda 2004. aastal avaringis.

San Antonio ootab nüüd vastast paarist Oklahoma City - Dallas, kus Thunder on 3:1 eduseisus.

Teine mäng oli oluliselt pingelisem ning otsustati alles lõpuminutil. Cavaliersi kangelaseks osutus Kyrie Irving, kes viskas oma 31 punktist 20 teisel poolajal. Muu hulgas sai ta sisse kolmanda veerandaja lõpukellaga keskjooneviske, mis viis Cavaliersi 81:78 ette. 42 sekundit enne lõppu, mil Cavaliers juhtis vaid punktiga, realiseeris ta külma kõhuga paremast tiivast kolmepunktiviske.

LeBron James lisas võitjate poolel 22 punkti, Detroiti parim oli Marcus Morris 24 punktiga.

Cleveland kohtub idakonverentsi poolfinaalis kas Atlanta Hawksi või Boston Celticsiga, kes on avaringi seerias 2:2 viigis. Tänases neljandas mängus sai Boston 104:95 võidu.

Põhiturniiri võitja Golden State Warriors oli 121:94 parem Houston Rocketsist ning juhib nüüd seeriat mängudega 3:1.