Idakonverentsi põhihooaja teisena lõpetanud, kuid taas play-offi 1. ringis raskustes olev Raptors läks veel viimasele veerandajale vastu 77:90 kaotusseisus, kuid viimase 12 minutiga visati 25 silma Indiana Pacersi 9 vastu ja seega teenitigi koduplatsil raske 102:99 võit.

Seljaga vastu seina olnud Raptors tegi asjad selgeks kohe 4. veerandaja algul, mil 21:2 spurdiga maha saadi. Toronto poolelt hiilgas 34 punktiga seni play-offis oodatust kahvatumalt esinenud DeMar DeRozan, Kyle Lowry toetas teda 14 silmaga. Bismack Biyombo saldole jäi 10 punkti ja 16 lauapalli. Pacersit ei päästnud ka Paul George'i 39 punkti, 8 lauapalli ja 8 korvisöötu. Raptors juhib seega nüüd seeriat 3:2, jõudes seeläbi järgmisesse ringi pääsemisest ühe võidu kaugusele.

Ka teises tänases mängus sai otsustavaks üks suur spurt, kui Atlanta Hawks 3. veerandajal koguni 42 silma Boston Celticsi 23 vastu viskas. Lõpuks võttis Hawks koduplatsil 110:83 võidu, asudes samuti seeriat 3:2 juhtima.

Võitjate parimana viskas 17 silma Mike Scott, Jeff Teague ja Kent Bazemore toetasid Hawksi 16 punktiga. Celticsi resultatiivseimaks kerkis 15 punkti visanud Evan Turner.