Chicago võitis esimese veerandaja 27:23 ja teise 29:19, tehes poolajaks sisse 14-punktilise edu, kuid järgmised perioodid häviti täielikult - Lakers võitis need 30:19 ja 31:19.

Soomlane Lauri Markkanen tegi Staples Centeri 18 997-pealise publiku ees kaksikduubli 13 punkti ja 14 lauapalliga, olles samas väljakul alles seitsmes skooritegija. Kõik visked väljakult tabasid Markkanenil vaid protsendiga 23 (4/17), kolmesejoone tagant oli põhjanaabri käsi 22,2-protsendilise täpsusega (2/9).

Üleplatsimees oli Lakersile 22 punkti toonud Kyle Kuzma, temast ühe punkti vähem ja 9 lauda kogus Kentavious Caldwell-Pope. Chicago paremad olid 17 punkti ja 9 lauapalliga Denzel Valentine ja 14 punktiga Antonio Blakeney.

Bulls jätkab idakonverentsi tabelis 3 võidu ja 12 kaotusega eelviimasel ehk 14. kohal. Lakers on läänekonverentsis 8 võidu ja 10 kaotusega kaheksas.