Liiga liider Golden State Warriors kirjutas tabelisse neljanda järjestikuse võidu, alistades 110:99 valitseva meistri San Antonio Spursi. Stephen Curry panustas võitu 25 punkti ja 11 resultatiivset söötu, Klay Thompson lisas 20 silma.

Spursi peatreener lõi käega juba kolmanda veerandaja järel, mil Warriors juhtis 21 punktiga, lastes põhimängijatel viimased 12 minutit puhata. Spursi edukaimad olid Aron Baynes 12 punkti ja 10 lauapalliga ning Kawhi Leonard 12 punktiga.

Neljanda järjestikuse võidu sai ka Toronto Raptors, kes alistas võõrsil 105:80 idakonverentsi liidri Atlanta Hawksi. Lou Williams viskas võitjatel 26 punkti, DeMar Roazan lisas 21 silma. Hawksil said 11 punkti kirja Paul Millsap, Kyle Korver ja Jeff Teague.

Suurim kaotusteseeria on hetkel käsil liiga viletsaimal klubil New York Knicksil, kes pole võidurõõmu saanud maitsta kuus mängu järjest. Eile jäädi numbritega 87:111 alla Miami Heatile, seda hoolimata tõsiasjast, et Heati üks suurimaid staare Chris Bosh jälgis kohtumist haiglavoodist.

Seitsmemänguliselt vigastuspausilt naases aga Dwayne Wade, kes panustas võitu 12 punkti, meeskonna parim oli 18 punktiga uustulnuk Shabazz Napier. Carmelo Anthony puudumisel tõusis Knicksi parimaks 19 punktiga Langston Galloway.