Donovan Mitchell viskas võitjate parimana 27 punkti, Joe Ingles lisas 24 silma. Puusavigastuse tõttu ei saanud külalismeeskonnal kaasa teha Ricky Rubio.

Portlandi eest hiilgas 39 punktiga reedel Sacramento vastu 50 punkti visanud Damian Lillard. Blazersile oli see üheksas järjestikune kaotus koduseinte vahel.

Utah (28-28) hoiab läänekonverentsis kümnendat positsiooni, jäädes viimasest play-off kohast maha vaid ühe võiduga, Portland (31-26) on kuues.

Kõige enam kõneainet tekitanud mäng toimus eile õhtul Bostonis (idakonverentsi teine), kus sealne Celtics võõrustas lähirivaali Cleveland Cavaliersi ja kaotas 99:121.

"Me tahame Paul Pierce'i!" karjus kodupublik, kui Cavaliers oli neljandal veerandajal vahe käristanud 27-punktiliseks. Karjääri lõpetanud 40-aastane endine ääremängija jälgis aga kohtumist morni näoga väljaku äärest, oodates kannatlikult mängu lõppu, mil toimus tema särginumbri 34 tseremoniaalne lakke riputamine.

LeBron James tegi võitjate eest parima esituse 24 punkti, 10 korvisöödu ja 8 lauapalliga. Terry Rozier oli Bostoni resultatiivseim 21 punktiga, neljanda veerandaja pingil istunud Kyrie Irving viskas endise koduklubi vastu 18 punkti.