Enne tänast 63 kohtumisest vaid 12 võitnud Lakers tegi vajaliku vahe sisse teisel veerandajal, mis 38:28 võideti. Seejärel mindi poolajale 60:49 juhtseisul ja seda edu enam käest ei lastudki.

Võitjate parimana viskas 25 punkti Jordan Clarkson, D'Angelo Russell toetas teda 21 silmaga. Julius Randle panustas võitu 12 punkti ja 14 lauapalliga, Kobe Bryant sai samuti kirja 12 silma. Warriorsi parimana viskas 18 punkti Stephen Curry, kuid selle kõrval tegi ta ka neli pallikaotust ja tabas kolmeseid 10 katsest vaid ühe.

Kokku tabas GSW kaugviskeid 30-st 4, nende tabavus joone taga jäi seega kõigest 13,4% peale. Vastandlik oli õhtu ka Draymond Greenile, kelle nimele 9 punkti, 10 lauapalli ja 9 korvisöötu jäi. Samas tegi ta ka 7 pallikaotust. Terve meeskonna peale tegi Warriors tervelt 20 pallikaotust.

Ühtlasi tehti Lakers-Warriorsi mänguga NBA ajalugu. Nimelt oli Warriorsi võiduprotsent enne kohtumist 91,7 ning Lakersil 19. Kunagi varasemalt polnud enam kui 90 protsenti mänge võitnud meeskond kaotanud tiimile, kelle võiduprotsent jäi alla 20.