Kahemeetrine ääremängija kogus Minnesota Timberwolvesi vastu tulemusega 76:78 kaotatud kohtumises 5 punkti, 11 lauapalli, 5 korvisöötu, 5 vaheltlõiget ja 6 blokeeringut. Viiskordviie (5x5) jaoks on vaja, et mängija koguks mängus kõigis viies suures statistilises kategoorias (punktid, lauapallid, resultatiivsed söödud, vaheltlõiked, blokid) vähemalt viis ühikut.

Belli mängu võimsust ilmestab ka tõsiasi, et kaotatud mängus oli tema +- näitaja 32 mänguminuti juures lausa +29!

NBA-s on viiskordviisi läbi ajaloo nähtud vaid 20 korral. Viimati sai sellega hakkama Belli tiimikaaslane Draymond Green aastal 2015 (24 punkti, 11 lauapalli, 8 korvisöötu, 5 vaheltlõiget, 5 blokki), enne teda on sellega tuntumatest meestest hakkama saanud veel näiteks Nicolas Batum, Andrei Kirilenko, Vlade Divac, Hakeem Olajuwon, George Gervin, David Robinson ja Julius Erving.

Belli saavutuse teeb muljetavaldavamaks tõsiasi, et suveliigas mängitakse NBAs tavapärase 12-minutiliste veerandaegade asemel kümneminutilisi perioode, lisaajad on kahe minuti pikkused.

Sealjuures kitkuvad 22-aastase palluri esitusi nähes juukseid peast Chicago Bullsi fännid - nimelt valis Belli selle aasta draftis 38. valikuna just Bulls, kes otsustas seepeale aga mehe kergekäeliselt 3,5 miljoni dollari eest Warriorsile loovutada.