Houston viskas viimasel veerandil viis punkti järjest ja vähendas 7 minutit enne mängu lõppu vahe ühepunktiliseks, kuid Clippers vastas 12:0 spurdiga ning juhtis kolm minutit hiljem juba 101:88, Matt Barnes viskas selles spurdis kaks kolmest.

Chris Paulita mänginud Clippersil hiilgas teist mängu järjest kolmikduubliga Blake Griffin, kogudes 26 punkti, 14 lauapalli ja 13 korvisöötu. Jamal Crawford lisas 21 ja Matt Barnes 20 punkti. Rocketsi parimad olid Dwight Howard 22 ja James Harden 20 punktiga.

Paul pidi sel hooajal esimese mängu vahele jätma jalavigastuse tõttu.

Idakonverentsi poolfinaali avamängus oli Chicago Bulls Cleveland Cavaliersist parem 99:92.

Derrick Rose viskas võitjate parimana 25 punkti, Pau Gasil lisas 21 silma. Esimest kohtumist ilma hooaja lõpuni vigastatud Kevin Love'ita mängiva Clevelandi edukaimad olid Kyrie Irving 30 punktiga ning LeBron James 19 punkti ja 15 lauapalliga.