Veel vähemalt ühe mängu selles seerias tagas Philadelphia endale kodus võetud 103:92 võiduga. Boston võitis esimese veerandaja 22:21, kuid poolajale mindi Philadelphia 47:43 juhtimisel. Kolmanda veerandajaga suutis kodumeeskond edu kasvatada veel seitsme punkti võrra (29:22) ning viimane neljandik jäi 27:27 viiki.

76ers pani oma paremuse maksma eelkõige kaitses. Kolme veerandaja järel oli Celtics teinud juba 13 pallikaotust Philadelphia nelja vastu. Kokku kogunes neid Bostonil 15, 76ersil 8.

Võitjate parimana viskas Dario Saric 25 punkti, T.J. McConnell ja Ben Simmons lisasid 19 silma, viimane korjas ka 13 lauapalli. Bostoni edukamad olid Jayson Tatum 20, Marcus Morris 17 ja Marcus Smart 14 punktiga.

Seeria viies mäng on kolmapäeval Bostonis.

Cleveland Cavaliers alistas Raptprsi kodus 128:93 (30:26, 33:21, 37:25, 28:21), püstitades sellega uhke rekordi: nimelt polnud NBA ajaloos ükski klubi sama vastase vastu võitnud järjest 10 play-off'i kohtumist. Cavaliers on seda teinud alates 2016. aastast ehk väljalangemisturniiril on vastamisi mindud kolmel hooajal järjest.

LeBron James, kes on 12 aasta jooksul konverentsi finaali jõudnud kümnel korral, kogus 29 punkti, 11 korvisöötu ja 8 lauapalli, Kevin Love lisas 23 silma. Toronto parim oli Jonas Valanciunas 18 punktiga.

Täna peetakse viiendad mängud läänekonverentsi poolfinaalseeriates. Houston Rockets ja Golden State Warriors juhivad seeriaid Utah Jazzi ja New Orleans Pelicansi vastu 3:1.