Kui Eesti oli Kosovo 7:0 algspurdist toibunud ja esimese veerandi lõpuks 17:15 juhtima läinud, kulges mäng edasi juba täielikult väljakuperemeeste dikteerimisel. Poolaeg võideti 40:29, viimast veerandit alustati Eesti 60:41 juhtimisel.

Üleplatsimeheks kerkis Reinar Hallik 15 punktiga (kolmesed 3/8, kahesed 3/3). Sten-Timmu Sokk toetas võitjaid 14, Rain Veideman 12 ja Janar Talts 10 punktiga. Kosovo parimana viskas Erjon Kastrati 11 punkti. Avamängus Makedoonia vastu 28 punkti visanud Dardan Berisha suudeti hoida vaid 8 punkti peal.

Järgmise mängu peab Eesti koondis 16. augustil, kui suurhallis võõrustatakse Makedooniat, keda avamängus võõrsil nelja punktiga võideti. Kosovol on tabelis võit ja kaotus, Makedoonial kaks kaotust. Kvalifikatsioonturniiri jätkavad alagrupi kaks paremat.