Tasavägiselt kulgenud kohtumise normaalaeg lõppes 83:83 (neljandal veerandajal sai Kreeka vahepeal sisse ka soliidse edu, kuid normaalaja lõpus suudeti eduseis siiski maha mängida).

Lisaajal oli Suurbritannia veel viimasel minutil juhtimas, kuid Kreeka sai ette alles kolm sekundit enne kohtumise lõppu, kui kaugviske tabas Ioannis Athinaiou ja tegi seisuks 94:92 Kreeka kasuks. Viimasel sekundil lisasid kreeklased veel ühe tabava vabaviske.

Kreeka koondise mäng tugines tiimi kaptenile Ioannis Bourousisele, kes viskas koguni 32 punkti. Otsustava viskega kreeklaste sangariks kerkinud Athinaiou lisas 18 silma. Kaotajatele tõi Daniel Clark 17 punkti.

G-I-A-N-N-I-S A-T-H-I-N-A-I-O-U wins it for @hellenicbf 🇬🇷! #FIBAWC #ThisIsMyHouse

Võidukalt alustas MM-valiksarja ka Euroopa meister Sloveenia, kes mängis A-alagrupis 87:74 üle Valgevene. Võitjatele tõi Vlatko Cancar 20 punkti.