Kohtumise esimene poolaeg külges võrdselt ning puhkepausile mindi viigiseisul 35:35. Teisel poolajal pani Leedu oma paremuse kindlalt maksma - kolmas veerandaeg võideti 25:12 ning viimane koguni 39:14.

Leedu koondise resultatiivseimaks kerkis Adas Juškevicius 16 punktiga. Gediminas Orelik lisas 12 silma. Kaotajatele tõi Dardan Berisha 19 silma.

E-alagrupis pidi Venemaa aga vastu võtma kaotuse, kui võõrsil jäädi 76:81 alla Bosnia ja Hertsegoviinale. Venelased jõudsid viimasel minutil vastastest ainult kolme punkti kaugusele, kuid rohkemaks jaksu siiski ei olnud.

Võitjate mänguvankrit vedas 18-aastane Džanan Musa, kes viskas 18 punkti ja võttis 7 lauapalli. Nemanja Gordic lisas 16 silma. Kaoatajate edukaim oli Vitali Fridzon 25 punktiga.