Kõigepealt jäid võõrustajad 79:100 alla Türgile ning seejärel 3.-4. koha mängus Itaaliale 62:71.

Kohtumises Türgiga lagunes Saksamaa viimasel veerandajal, mis kaotati 11:30. Meeskonda vedas Oklahoma City Thunderi tagamängija Dennis Schröder, kes viskas 32 minutiga 32 punkti ja andis 14 korvisöötu. Visked väljakult 12/20. Miinuspoolele jäid 7 pallikaotust.

Maik Zirbes lisas 15 ning Maxi Kleber 12 punkti. Türklaste tulemuslikum oli 23 punktiga Philadelphia 76ersi mängumees Furkan Korkmaz.

Itaaliaga mängus tuli vahe sisse kolmanda veerandaja lõpus, kui 51:50 eduseisult lubas Saksamaa teha vastasel kahe minutiga 10:0 spurdi. Schröderilt 21 punkti, 7 lauapalli ja 4 korvisöötu. Kleber lisas 12 ja Zirbes 10 punkti.

Itaalia poolel tegi 20 punkti ja 10 lauapalliga kaksikduubli Nicolo Melli.

Eesti ja Saksamaa kohtuvad 2019. aasta MM-valiksarja mängus 13. septembril Saku suurhallis.